Site Haritasıİstek ve Öneri Formu
POLİKLİNİKLER
Acil Servis
Genel Bilgilendirme

Hastanemiz servisi deneyimli ve dinamik bir hekim kadrosu ile 24 saat kesintisiz görev yapmaktadır.10-14 saatlik vardiyalar halinde çalışan acil hekimleri, ayrıca hastanenin kurum hekimliği ve akşamları kat hekimliği görevlerini de yürütmektedir.

Acil hekimi tarafından değerlendirilen her yaş gurubundaki Acil hastalara, gerekli müdahaleleri yapıldıktan sonra ilgili tüm uzmanlık dallarınca destek verilmektedir.

Modern tıbbi cihazlarla donatılmış acil serviste ... kişilik..  müşahede odası bulunmaktadır. Hastaların ilk tedavi ve gözlemi burada yapılmaktadır. Ayrıca acil serviste travma küçük müdahale ve muayene odaları bulunmaktadır.

Hastane ambulans hizmetleri acil servisteki doktor Anestezi teknisyeni, paramedik ve ilk yardım eğitimi almış yardımcı sağlık personeli tarafından verilmektedir. Ambulans servisi hem hasta nakli ve hem de hastane öncesi tıbbi müdahale birimi olarak görev yapmaktadır..

Acil serviste her türlü tahlil ve radyolojik tetkik 24 saat boyunca en hızlı şekilde yapılmaktadır.

Her yaş grubundaki hasta, acil servisinden hizmet alabilir. Acil servislerde gözlem odası, girişim odası, alçı odası, EKG gibi kapalı bölümler yer alır.

Sunulması gereken hizmetin multidisipliner olması vazgeçilmez bir gerçek olduğundan Laboratuar, Röntgen ve Görüntüleme gibi diğer departmanlar aynı koşullar altında 24 saat acil servise destek verirler.

Doktorlarımız
Kurumlar
T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hast. Kurumu
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Belediyesi
Nevşehir Üniversitesi
Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Kurumlar
Nevşehir Halk Sağlığı İl Müdürlüğü
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği
Nevşehir Devlet Hastanesi
Ürgüp Devlet Hastanesi
Nevşehir Ağız ve Diş Sağ. Merk.
Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesi
Önemli Linkler
MHRS Randevu
Hastane Laboratuvar Sonucu
BİMER
E - Nabız
E Bodro
Kurumsal E Posta
Kurumlar
Sağlık Bakanlığı E Posta Sistemi
Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme
Sağlıkta Buluşma Noktası
+90 384 228 50 50
MESAJ
Nevşehir Devlet Hastanesi
Copyright ©2015 Web Tasarım medyatör