Site Haritasıİstek ve Öneri Formu
POLİKLİNİKLER
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Genel Bilgilendirme

Hastanemiz her alanda olduğu gibi Kadın sağlığı ve doğum alanında da modern, çağdaş ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

Genel jinekolojik hastaların dışında infertilite, normal gebe takibi ve Renkli Doppler Ultrasonoğrafi ve Üç Boyutlu Ultrasonoğrafi ile riskli gebe takipleri, menopoz takibi yapılmaktadır.

Kadın Hastalıkları hamilelik Doğum öncesi ve doğumla ilgili problemlerin çözümünde en modern teknolojik imkânlar kullanılarak hastalara hizmet verilebilmektedir.

Bebek dostu Nevşehir Devlet Hastanesi  en değerli varlık olan bebekler doğar doğmaz en tecrübeli yenidoğan ekibi tarafından itina bir bakım görmektedir.


Doğumdan sonra tecrübeli ekip tarafından anneye verilen emzirme ve bebek bakımıyla ilgili eğitimlerle yaşanabilecek sorunlar en aza indirilmeye çalışılmaktadır.

Hamilelik ve emzirme döneminde doğru beslenme ve kilo kontrolü için beslenme ve diyet uzmanı danışmanlık yapmaktadır.

15 yatak, 2 doğum salonu, 3 yatakta doğum izleme hizmetleri verilmektedir. Ayrıca tüm jinekolojik ve obstetrik ameliyatlar , laparoskopik cerrahi ve onkolojik ameliyatlar uzman yardımcı personel ve son sistem teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Doktorlarımızın uzmanlığıyla ilgili hastalıklar;

Düzensiz Adet Kanamaları ve Beklenmedik Kanamalar,Adet Görememe,Gebe Kalamama,Cinsel İlişki Esnasında Ağrı,Vajinal Akıntı Sorunu,Karın Alt Kısmında (pelvik) Ağrı,Karın Alt Kısmında Sürekli Ağrı,Aşırı Ağrılı Adet Kanamaları,Adet Öncesi Gerginlik Belirtileri
Tüylenme Sorunu,Sivilceler,Dış Genital Bölge Sorunları,İdrar Yolu Sorunları,Meme Ağrısı,Memebaşı Akıntısı,Kabızlık Sorunu,Kansızlık,Hamilelik ve Kadın Sağlığı,Adetten kesilme ve menopoz,Mamografi ve meme kanseri taraması,Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıkiar,Genital Siğiller,osteoporoz,kemik erimesi.kısırlık ve tedavisi.sezeryan ile doğum,gebelikte beslenme


Doktorlarımız
Kurumlar
T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hast. Kurumu
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Belediyesi
Nevşehir Üniversitesi
Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Kurumlar
Nevşehir Halk Sağlığı İl Müdürlüğü
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği
Nevşehir Devlet Hastanesi
Ürgüp Devlet Hastanesi
Nevşehir Ağız ve Diş Sağ. Merk.
Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesi
Önemli Linkler
MHRS Randevu
Hastane Laboratuvar Sonucu
BİMER
E - Nabız
E Bodro
Kurumsal E Posta
Kurumlar
Sağlık Bakanlığı E Posta Sistemi
Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme
Sağlıkta Buluşma Noktası
+90 384 228 50 50
MESAJ
Nevşehir Devlet Hastanesi
Copyright ©2015 Web Tasarım medyatör